hírek | bemutatkozás | kapcsolat | jelentkezettek | Kövess minket a Facebookon! english  deutsch  magyar
PROGRAMOK >
PÖRKÖLTEK TERE 2014 >
GYEREKBIRODALOM 2014 >
KÉZMŰVESEK 2014 >
OSZTÁLYTÁRSAK TALÁLKOZÓJA >
ARCHÍVUM >
SAJTÓSZOBA,
LETÖLTHETŐ ANYAGOK >
SZÁLLÁSAJÁNLÓ >
TÁMOGATÓK >
ESZKÖZÖK BÉRLÉSE >
TÁRSADALMI SZEREPVÁLLALÁS >
MEGKÖZELÍTHETŐSÉG >

Archívum 2007

Díjazottak

Szeptember 8. szombat

Lőrinci Hétpróba

Pörköltfőzés
I. helyezett: Hortobágyi pásztorok
II. helyezett: EPE
III. helyezett: Boszorkánykonyha Bt.

Sörivás
I. helyezett: Szeszkazánok
II. helyezett: Fővárosi Polgári Védelmi Igazgatóság I. csapat
III. helyezett: Kakasok - Táncsics

PlayStation bajnokság
I. helyezett: Szeszkazánok
II. helyezett: Hortobágyi pásztorok
III. helyezett: Die Rodinger

Férfi szkander
I. helyezett: Kispesti Gurman
II. helyezett: Hortobágyi pásztorok
III. helyezett: KisMóku-sokk

Női szkander
I. helyezett: KisMóku-sokk
II. helyezett: Hortobágyi pásztorok
III. helyezett: Szép Rákosmente

Bukkantyúzás
I. helyezett: Hortobágyi pásztorok
II. helyezett: Mester és tanítványai
III. helyezett: Pro Régio

Kerékcsere
I. helyezett: Kőbánya stones
II. helyezett: Mester és tanítványai
III. helyezett: Hortobágyi pásztorok

Összetett végeredmény
I. helyezett: Hortobágyi pásztorok
II. helyezett: Die Rodinger
III. helyezett: Szép Rákosmente

Különdíjak
Szemere Vándor Kupa, a legjobb polgármesteri pörköltnek járó díj: Tiszafüred Önkormányzata

Roding, a XVIII. kerület testvérvárosának különdíja: Kőbánya Stones

Fővárosi Polgári Védelmi Igazgatóság különdíja: Gamesz

Rendőrtiszti Főiskola különdíja: Inter-Európa Bank

Tiszafüred különdíja: Polgári Védelem I. csapat

Dr. Mester László országgyűlési képviselő, XVIII. kerület polgármesterének különdíja: Die Rodinger

Hortobágyi pásztorok különdíja: Vilma és barátai csapat

Pörköltfőző aranyérmet kapott: Mongolok, Pörkölt a la Lőrinc, Ladánybene

Szeptember 9. vasárnap

Honanyák Főzőversenye
I. helyezett: Dr. Vadai Ágnes országgyűlési képviselő

Vasárnapi pörköltfőző verseny
I. helyezett: Tiszafüred Hegyi csapat
II. helyezett: Pimpó és csapata
III. helyezett: Drevottáék

Győztesek kupája
I. helyezett: Carbona Team
II. helyezett: Hagyományőrző Kenyérsütők Asztaltársasága
III. helyezett: Petőfi Sándor M.E. Felsőhegy

Különdíj
Az Első Magyar Fehérasztal Lovagrend aranyérmét kapta: Poroszló

Média Grill verseny
I. helyezett: Diplomata Grill Company (Diplomata Magazin)
II. helyezett: Mézes Hetek (Hetek)
III. helyezett: Vidék Íze

Ízek bajnokai: Jóban rosszban

Magyar Grill Szövetség különdíja: Danubius Rádió

Magyar Gasztronómiai Szövetség különdíja: Magyar Színház

Legszebb sátor díja: Füred TV

Legszebb öltözetű csapat díja: 8 perc a konyhában (Viasat 3)

bejelentkezés
felhasználónév:
jelszó:
regisztráció
regisztráció
elfelejtett jelszó
aktivációs e-mail
újraküldés
program kereső
hírlevél feliratkozás
szállásfoglalás
Budapesti hotelek és panziók

Nem rendelkezik a flash player legújabb verziójával
Letöltheti innen.


oldaltérkép | jogi nyilatkozat
hírek | bemutatkozás | kapcsolat | programok | osztálytársak találkozója
archívum | sajtószoba | linkajánló | támogatók | megközelíthetőség